Firma Transterm powstała w 1994 roku. Przez cały okres swojej działalności, zdobywała doświadczenia , które są integralnym i najważniejszym elementem wpływającym na prawidłową obsługę handlową ,transportową i spedycyjną wielu firm. Dzięki partnerskiej współpracy z naszymi klientami przyczyniamy się do obopólnego rozwoju każdej ze stron. W trakcie współpracy zawsze stawiamy na pierwszym miejscu potrzeby i oczekiwania klientów, zwracając szczególną uwagę na specyfikę ich działalności. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników jesteśmy w stanie szybko i elastycznie reagować na zmiany dokonujące się w obrębie działalności naszych klientów . Posiadamy własny tabor, jak również skupiamy wokół siebie wielu wypróbowanych podwykonawców związanych z nami stałymi umowami o współpracę.

W 2001 roku chcąc wzbogacić swoją ofertę, Transterm rozszerzył działalność o sprzedaż detaliczną sprzętu jeździeckiego. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na szybkie zdobycie zaufania klientów, profesjonalne zaspokojenie ich potrzeb oraz zajęcie znaczącego miejsca w tym segmencie rynku. Kolejnym etapem stała się ekspansja na rynek europejski związana z rozpoczęciem handlu hurtowego. Obecnie wspołpracujemy z producentami i hurtownikami z Włoch, Niemiec, Włoch, Szwecji, Stanów Zjednocznonych, Kanady Indii oraz Chin.

      W 2001 roku nasza firma stała się głównym sponsorem największego wortalu jeździeckiego poświęconego jeździe konnej w stylu western – www.wild-west-riders.com, jak również rozpoczęliśmy organizację szkoleń i zawodów hippicznych (np. Www.wwrcup.wild-west-riders.com).

Wierzymy, że tak szeroka oferta handlowa naszej firmy w pełni spełni Państwa oczekiwania i zapraszamy do współpracy.

Halina i Andrzej Jastrzębowscy