Detal

      W 2002 rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną sprzętu jeździeckiego, który dystrybuujemy za pośrednictwem naszego sklepu internetowego WWR SHOP (www.sklep.wild-west-riders.com). W związku z tym, iż od kilku lat jesteśmy silnie zaangażowni w promocję western riding w Polsce, nasze stoiska można znaleźć także w sezonie letnim na wszystkich ważniejszych imprezach masowych związanych z tym stylem.

      W naszej ofercie znajdziecie Państwo artykuły renomowanych firm amerykańskich, niemieckich, szwedzkich, angielskich, włoskich oraz indyjskich. Są to m.in. Produkty: Continental, Casco, Chetak, Schutz Brothers, Lakota, Podium, Tattini, Daslö, Big Horn, Red Horn, Renegade, Qualcraft, Effol, Zaldi, Franam, Sukces, Proffessional Choice oraz wielu innych.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym posiadamy ponad 1000 produktów!!

www.wwrshop.pl


Hurt

      W wyniku zdobytych doświadczeń w sprzedaży detalicznej oraz chcąc odpowiedzieć na zapotrzebowania istniejące na krajowym i europejskim rynku, postanowiliśmy poszerzyć swoją działalność o sprzedaż hurtową sprzętu jeździeckiego. Naszymi dostawcami są przedsiębiorstwa z Ameryki Północnej, Europy oraz Azji.

      Nasza oferta jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów: posiadamy zarówno produkty z linii ekonomicznej (Bronze Line), które wyprodukowane są z materiałów dobrej jakości i oferowane w przystępnej cenie oraz linii srebrenej i złotej (Silver & Gold Line), prezentowanej przez uznanych producentów.