×

* te pola są obowiązkowe

** gdy chcesz, by Twoja strona pojawiła się na naszym portalu

Szukanie ogłoszeń i pisanie CV

Profesjonalne doradztwo zawodowe oraz pisanie CV we współpracy ze specjalistą to czynności, które pozwalają klientom firmy Kuźnia Kariery odnaleźć się na rynku pracy oraz osiągnąć swoje zawodowe cele. Doświadczeni doradcy współpracują zarówno z osobami młodymi, jak i starszymi, bez względu na to, na jakim etapie kariery się znajdują. Tematyka konsultacji jest uzależniona od preferencji klienta, jednak najczęściej obejmują one zdefiniowanie konkretnych oczekiwań, zaplanowanie strategii rozwoju oraz przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi pracodawcami.

Przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych

Podczas szkoleń biznesowych i indywidualnych spotkań, specjalista z Kuźni Kariery analizuje historię zawodową oraz osiągnięcia klienta, aby stworzyć CV, które najlepiej podkreśli jego mocne strony i umiejętności. Niezależnie od tego, czy osoba zainteresowana tego rodzaju współpracą planuje zmienić pracę, podnieść swoje kwalifikacje czy też dopiero rozpoczyna swoją karierę, takie usługi jak pisanie CV czy też przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, zdecydowanie zwiększają szansę na osiągnięcie sukcesu w wybranej przez siebie branży, zatem warto skorzystać z takiej opcji.

Kuźnia Kariery

Sucha 30B/1 | 61-016 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 665-280-97-07 | REGON: 301207136 | nr telefonu: +48 531 209 244 | kuzniakariery.com.pl | kuzniakariery@gmail.com

Oferta pełna: WWW

Lokalizacja:

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Profile społecznościowe:

Powiązane wpisy z tej kategorii:

ATA Renata Helak

ATA Poznań

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Sprawdź ofertę

Stomatologia RAHMA

Poznaj szczegóły