×

* te pola są obowiązkowe

** gdy chcesz, by Twoja strona pojawiła się na naszym portalu

Repliki broni - oferta

Szabla należy do grupy broni białej, chętnie odwzorowywanej w formie replik, głównie przez wzgląd na aspekt wizualny i estetykę tego rodzaju broni, która szczególnie w XX wieku była chętnie wykorzystywana jako element reprezentacyjny podczas uroczystości i parad. Z tego względu w asortymencie sklepu internetowego Aleprezent klienci mogą znaleźć rozmaite przykłady znanych, historycznych replik szabli, takich jak szable oficerskie, ułańskie, husarskie, wersje gładkie lub grawerowane, w zestawach lub z dodatkowymi akcesoriami ekspozycyjnymi, pokrowcami i pochwami do przechowywania.

Indywidualnie dopasowanye produkty

Współczesny sprzęt i technologiczne rozwiązania, które usprawniają pracę produkcyjną umożliwiają firmie Aleprezent tworzenie niezwykle dokładnych replik takiej broni jak np. szabla w wielu wariantach, pochodzących z różnych epok historycznych, głównie z XIX i XX wieku, ale nie tylko. Replika to świetny i oryginalny pomysł na prezent, okazja do rozpoczęcia lub rozwinięcia własnej kolekcji broni czy też po prostu opcja zakupu estetycznie wykonanych przedmiotów wysokiej jakości, w zależności od indywidualnych upodobań klienta.

ALEPREZENT

Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj.: wielkopolskie | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560 | nr telefonu: +48 661925625 | aleprezent.com.pl | pytania@aleprezent.com.pl

Oferta pełna: WWW

Lokalizacja:

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Profile społecznościowe:

Powiązane wpisy z tej kategorii:

ATA Renata Helak

ATA Poznań

Poznańska Pracownia Psychoterapii

Sprawdź ofertę

Stomatologia RAHMA

Poznaj szczegóły